Компанія ALPIE – срібний спонсор IV виставки-конференції Дні Українського Грибівництва

Продукція:

Комбайни для компостування: системи для розбивання тюків і перемішування соломи, комбайни для завантаження бункерів і тунелів, лебідки для вивантаження тунелів, лінії брикетування.

Комбайни для грибних ферм: завантажувальні комбайни, обладнання для виробництва та нанесення покривної грунту, конвеєрні стрічки, бункери, лебідки, розпушувальні машини, машини для мийки сіток і стелажів.

В особі компанії ALPIE ви можете знайти для себе:

Досвідченого консультанта. компанія пропонує кращі рішення для ваших технологічних, бюджетних та виробничих завдань.

Новатора. ALPIE готові розвивати і втілювати ваші ідеї

Надійного партнера. Гарантія постійної підтримку і допомогу протягом всього життєвого циклу продукту.

 

ALPIE знаходиться в Тревіньяно, Італія. Це сімейний бізнес, яким в даний час управляє вже третє покоління. Кожен крок процесу виконується всередині компанії: від проектування до виробництва. Це дозволяє піклуватися про кожну деталь і досягати максимального контролю якості.

Переваги продукції ALPIE:

Надійність і висока продуктивність. Розробники постійно підвищують продуктивність комбайнів, мінімізують участь оператора, що економить час і залучення людського ресурсу.

Міцність і довговічність. Компанія працює над тим, щоб збільшити термін служби продукції. Для цього в виготовленні використовують важкі конструкції, нержавіючу і оцинковану сталь і автоматичні системи змащування.

Можливість налаштування комбайнів: ALPIE пропонує різні моделі та опції, які дозволять вам створити машину з урахуванням ваших потреб, а також з урахуванням конкретних кліматичних умов (наприклад, холодної погоди);

Простота використання і безпеку: всі машини виготовлені відповідно до норм СЄ. Для забезпечення максимальної безпеки для операторів в інструкції і керівництві з технічного обслуговування включили багато тривимірних ілюстрацій. Це полегшує роботу.

ALPIE експортує свою продукцію по всьому світі, включаючи Білорусь, Казахстан, Польщу, Росію, Україну. Серед клієнтів компанії – найбільші підприємства грибної галузі.

На виставці-конференції компанія ALPIE буде представлена ​​на стенді №9