Project Description

Купуєте найкращі препарати для ферми, перейшли на фазу 3, а врожайність падає?

Саме час зробити тотальний аналіз вашої системи збору грибів. В цьому допоможе наш експерт Ліна Туровська—-незалежний консультант, засновник власного тренінгового центру для збиральників грибів. Ліна є справжнім кризовим менеджером не тільки для українських підприємств, а і для компаній з Канади, Англії, Білорусі, Польщі та Ірладнії.Серед її досягнень:

  • запуск двох ферм “з нуля”
  • зниження рівня плинності персоналу з 50% до 2%
  • середньомісячна врожайність 34 кг/м2 (фаза 3)
  • більше 1000 тренінгів та 5 авторських методик зі збору грибів.
  • Ліна знає, що неправильна організація збору гриба на виробництві призводить до збиткових, а навіть інколи і до фатальних наслідків для грибних ферм:— втрата врожайності (інколи до 6 кг/м2)— зниження якості продукції— плинність робітників.Тому ретельно готує свій виступ на виставці-конференції “Дні українського грибівництва”, щоб вкласти в нього той максимум знань та досвіду, який має на своєму шляху, щоб допомогти початківцям “взяти правильний старт”, а діючим виробникам запобігти можливих фінансових втрат.Ліна Туровська є спеціалістом в організації збору гриба, з наголосом на слово “організація”. Тому що це поняття виходить далеко за рамки безпосередньо збору. Так, знання про селективний збір і його правильне застосування дуже важливі для збиральниць, але не менш важливими для результату є і інші аспекти: запровадження системи навчання нових збиральниць, доведення до збиральниць інформації про їх результати і досягнення, система оплати, побутові умови, взаємодія з супервайзерами і керівництвом, побудова системи преміювання та штрафів та інше.

    В рамках короткого виступу на конференції Ліна Туровська зробить аналіз найбільш критичних “точок”, на які варто звернути увагу на фермі стосовно організації роботи збиральниць.

    Реєструйтесь для участі в конференції, щоб отримати кращі рішення для вашого бізнесу!

Спікери

ПРИДБАТИ КВИТОК