Project Description

Вже більше року в Україні можно купити офіційно завезені хижі нематоди виробництва німецької компанії Е-Nema – одного із світових лідерів у виробництві нематод.

У тих господарствах, що переключилися з хімічних засобів боротьби з грибним комариком на використання нематод справи пішли набагато краще. 

Чому це так, як ефект від використання неметод відрізняється від ефекту від використання хімії, як правильно використовувати нематоди—-для обговорення цих питань ми запросили технологічного експерта компанії E-nema GmbH Майкла Бартса.

З 1997 року німецька компанія E-Nema  займається виробництвом біологічних продуктів для захисту рослин на основі  5-ти видів ентомопатогенних нематодів та 25-ти видів мікроорганізмів. Зараз же потужності цією компанії налічують з десяток реакторів з об’ємами до 60 000 літрів. Це дозволяє E-nema займатись додатково виробництвом препаратів на основі біокаталізу, що мают широкий спектр використання: косметика, харчова промисловість, фармакологія тощо.

Міжнародна команда компанії E-nema часто запрошується до участі у міжнародних науково-дослідницьких проектах, що також свідчить про високий рівень авторитету компанії у галузі біотехнології.

— Вже понад 20 років нематоди успішно використовуються для  боротьби з аскаридами у грибному виробництві. Насамперед, це пов’язане зі зростанням попиту на органічну продукцію без пестицидів та високу стійкість шкідників до звичайної хімії. Та раціональне використання нематод може бути фінансово вигіднішим, ніж витрати на хімічні препарати, що не можуть гарантувати позитивного результату. Але щоб досягти цього, потрібно знати особливості як нематод, так і мух, щоб “бити у ціль” — стверджує експерт Майкл Бартс і готовий допомогти учасникам нашої конференції віднайти правильний спосіб використання біологічного захисту та не залишитись у фінансовому “мінусі”.

 

Чекаємо на вас на IV Міжнародній виставці-конференції “Дні українського грибівництва”

ПРИДБАТИ КВИТОК

Спікери