Головний постачальник компосту на український ринок в минулому році отримав нового власника, а з ним і нове ім’я – Agaris. Будучи лідером галузі, компанія вже не вперше допомагає в організації “Українських Днів грибівництва” і в 2020 році є Платиновим спонсором події.

З 2018 року компанія почала поставки компосту Фази 3 зі свого заводу в Умані, що дало новий поштовх розвитку грибівництва в Україні. За минулі два роки, завод в Умані був повністю переведений на виробництво третьої фази компосту.

Інший завод компанії розташований в Тернопільській області. Продукція українських заводів продається як всередині країни, так і в сусідні країни.

На виставці в рамках “Українських Днів Грибівництва” компанія Agaris буде представлена ​​на найбільшому стенді, як і належить платиновому спонсору. На стенді компанії ви зможете зустріти і поспілкуватися і з керівництвом компанії і її консультантами.

Про те, що змінилося в компанії зі зміною власника, які плани на майбутнє, чи буде запущено виробництво компосту Фази 3 в Тернопільській області як будуть змінюватися ціни на компост – все це можна почути в презентації президента компанії Рафала Навроцькі, яка запланована в перший день конференції – понеділок, 7 вересня.

А в середу, 9 вересня, учасники виставки-конференції зможуть відвідати завод компанії в Умані і познайомиться з виробництвом ближче.

Чекаємо вас на IV Міжнародній виставці-конференції “Дні Українського Грибівництва”.

ПРИДБАТИ КВИТОК