Інформаційна агенція “Умдіс”, організатор виставки-конференції “Дні Українського Грибівництва” повідомляє про перенесення події на червень 2021 року.

Дні Українського Грибівництва, найбільший в Україні форум грибної галузі. Минулого разу подію відвідало понад 400 осіб з 20 країн. Основа успішності заходу – можливість живого спілкування, зустрічі з друзями і партнерами, цікава програма доповідей. Ми пишаємося позитивними відгуками, які отримуємо після проведення заходу.

Зараз Україна знаходиться в умовах високої захворюваності COVID-19, карантинних обмежень, обмеженою можливості щодо перельотів і перетину кордонів. І в цій ситуації ми маємо значний ризик не дати гостям в повній мірі той набір позитивних вражень, який ми вважаємо своїм обов’язком надати.

Ми зробимо “ДНІ УКРАЇНСЬКОГО ГРИБІВНИЦТВА” на найвищому рівні! Але змушені просити потерпіти до початку наступного літа. Зараз ми переносимо дати проведення заходу на червень 2021 року і схрещуємо пальці, щоб до цього часу ситуація стала досить безпечної для проведення найкращих Днів Українського грибівництва.

Повернення коштів

Інформаційна агенція “Умдіс” протягом року готувало виставку-конференцію “Дні Українського Грибівництва”, але з незалежних від нас обставин ми не можемо провести захід в обумовлені дати.

Ви надасте нам величезну послугу і підтримаєте нашу діяльність, якщо дозволите нам зарахувати сплачені за участь кошти як передоплату за заплановані на наступний рік “Дні Українського Грибівництва”. На знак подяки за це ми надамо вам спеціальну знижку в розмірі 20% на участь в заході. (Якщо сплачена вами сума буде перевершувати вартість участі, ми повернемо різницю).

Ви також можете вимагати повернення сплачених коштів. Для цього, будь ласка, заповніть ЗАЯВКУ і відправте на адресу [email protected]